Nawadnianie ogrodu Kraków

Woda – jeden z 4 żywiołów przyrody bez którego ciężko wyobrazić sobie współczesny ogród.
Woda w ogrodzie to zarówno systemy nawadniania, jak i wszelkiego rodzaju oczka wodne, kaskady, wodospady, fontanny i stawy. Jednocześnie woda jest wspaniałym elementem ogrodu, który wprowadza ruch, kształtuje krajobraz oraz buduje mikroklimat.

Naszą ofertę na budowę oczka wodnego lub też kaskady wodnej można znaleźć na dedykowanej tej usłudze podstronie Oczko Wodne.

Nawadnianie ogrodu Kraków

W tym dziale chcemy przedstawić ofertę na wykonanie systemu nawadniania ogrodu, który usprawni korzystanie z ogrodu, a w praktyce sprawi, że ogród stanie się bezobsługowy.

Sungarden wielokrotnie wykonywał systemy nawadniające. Jest to ten element ogrodu, o którym najlepiej pomyśleć na etapie planowania ogrodu, aby nie niszczyć roślin w późniejszym czasie.
Na początku realizacji systemu nawadniania planujemy rozmieszczenie zraszaczy (dysz), niezbędnych linii kroplujących tak, aby zapewnić dokładne pokrycie całego terenu ogrodu i mieć pewność, że każda roślina oraz każdy kawałek trawnika jest prawidłowo podlany.

Cały system wyposażamy oczywiście w niezbędną automatykę (programator, sterownik). Dla Państwa wygody postaramy się dobrać rozwiązanie na miarę każdego budżetu.

Nawadnianie ogrodu Kraków