Pielęgnacja ogrodów w Krakowie

Założenie ogrodu to dopiero początek przygody i jednocześnie ekscytujący moment, w którym z jednej strony najtrudniejsza część pracy została już wykonana, ale z drugiej – jeszcze dużo pracy trzeba włożyć, aby ta wizja z projektu się spełniła. Co zatem można zrobić? Podpowiadamy dwa rozwiązania.

Jeśli wolisz zająć się swoim ogrodem samodzielnie, to z przyjemnością doraźnie pomożemy w kwestii przycinania, formowania, nawożenia roślin i drzew. Zadbamy o Twój trawnik odwiedzając go z naszym sprzętem do aeracji i wertykulacji, a na końcu naszej wizyty zastosujemy odpowiedni nawóz.

Szukasz firmy ogrodniczej do pielęgnacji i opieki nad ogrodem?
Sprawdź naszą ofertę, realizacje i zadzwoń –>728-466-270

Pielęgnacja i opieka na ogrodem Kraków

Jeśli jednak ogrodnictwo to nie Twoja pasja, skorzystaj z naszej oferty pielęgnacji ogrodów w Krakowie i okolicach* i pozwól nam dbać o piękno swojego ogrodu. Aby założony ogród wyglądał i rósł pięknie przez lata, wymaga profesjonalnej pielęgnacji, którą jesteśmy w stanie Ci zaoferować.
Do czynności pielęgnacyjnych, które wykonamy za Ciebie należy:

  • przycinanie drzew i krzewów;
  • nawożenie roślin i trawy;
  • przycinanie (formowanie) żywopłotów;
  • koszenie trawy;
  • aeracja i wertykulacja trawy;
  • grabienie liści i trawy;
  • zabezpieczenie roślin na zimę;
  • zwalczanie szkodników i chorób roślin.

Większość tych czynności można wykonać samodzielnie, niemniej jednak to profesjonalny ogrodnik sprawi, że drzewo ozdobne w eksponowanym miejscu będzie poprowadzone prawidłowo i nie „zdziczeje”. To profesjonalny ogrodnik dobierze nawóz w taki sposób, aby trawa pozostawała soczyście zielona, nawet w upalne i suche dni. Jeśli estetyka i prawidłowy wzrost ogrodu jest dla Państwa ważny, to zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług ogrodniczych.

Naszą ofertę pielęgnacji kierujemy również do zarządców nieruchomości, deweloperów, firm posiadających tereny zielone wokół swoich siedzib – oferujemy pielęgnację terenów zielonych wokół osiedli mieszkalnych, hoteli, w parkach oraz skwerach.

* Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Krakowa oraz w wielu okolicznych miejscowościach tj. Wieliczka, Myślenice, Bochnia, Gaj, Mogilany, Niepołomice, Skawina.

Pielęgnacja ogrodu Kraków