Oczko wodne w ogrodzie

Zakładając ogród już na etapie planowania warto rozważyć budowę zbiornika z wodą, który niekoniecznie będzie służył jako miejsce kąpielowe, ale będzie miłym dla oka elementem dekoracyjnym ogrodu, przy którym z przyjemnością spędzimy czas.
Wielkość tego zbiornika zależy oczywiście od posiadanej ilości terenu, ale już nawet w niewielkim ogrodzie można z powodzeniem wykonać małe oczko wodne z kaskadą. Obecnie oczka wodne i kaskady nie są zarezerwowane juz tylko dla posiadaczy duzych ogrodów. Właściciele niewielkich ogródków, a nawet tarasów w apartamentach również mogą cieszyć się ich urokiem.
Specjalnie dla Państwa zaprojektujemy, wykonamy wszelkie niezbędne instalacje, wykonamy wykop pod oczko, dobierzemy system zapewniający czystość, wybierzemy i posadzimy rośliny, które podkreślą piękno instalacji oraz dostarczymy idealny kamień ozdobny. Kompleksowo!

Szukasz firmy ogrodniczej wykonującej oczka wodne?
Sprawdź nasze realizacje i zadzwoń –>728-466-270

Jeśli interesuje Państwa inna forma instalacji w ogrodzie z wykorzystaniem wody, to poniżej opisaliśmy kilka innych propozycji, które możemy dla Państwa wykonać.

Oczko wodne, kaskada wodna Kraków

Fontanny
Nie ma nic przyjemniejszego w ogrodzie niż szum wody. Dzięki dostępowi do naturalnego kamienia, jesteśmy w stanie zbudować fontanny wyglądające na naturalne. Montujemy również fontanny nowoczesne przygotowując podłączenie pomp i wody.

Kaskada wodna – strumyk w ogrodzie
Kaskada wodna jest jednym z trudniejszych elementów do wykonania w ogrodzie, potrzebny jest zmysł estetyczny, umiejętność takiego połączenia materiałów i roślin, aby tworzyły wrażenie naturalności. Strumień wodny z kaskadami wodnymi pozytywnie wpływa na mikroklimat ogrodu, dzięki czemu możemy stworzyć miejsce, w którym z przyjemnością spędza się upalne letnie dni.
Kaskadę wodną można również połączyć z niewielkim oczkiem wodnym.

Oczko wodne
Oczko wodne to niewielkich rozmiarów zbiornik wodny, często tworzony ze sztucznych elementów, jak stare poidła, taczki czy beczki. Stosunkowo łatwy do wykonania, a posiadający niezaprzeczalne walory estetyczne.

Staw ogrodowy
Staw wodny – nie jest to wbrew opiniom duże oczko wodne, ale stawy wodne to bardziej skomplikowane i wymagające konstrukcje. Zarówno, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, jak i utrzymanie naturalnego wyglądu. Jesteśmy w stanie zapewnić naturalny wygląd stawu i realizację na najwyższym poziomie.

Drewniany taras i nowoczesna kaskada wodna w Krakowie

Ogród przy domu weselnym

Zakładanie oczka wodnego

Ogród przy domu weselnym

Nietypowa kaskada wodna Kraków

Oczko wodne

Zakładanie oczka wodnego

Kaskada wodna wraz z oczkiem