Wycinka drzew Kraków

Dla wielu miłośników ogrodnictwa samodzielna pielęgnacja, wycinanie i przycinanie drzew/krzewów jest przyjemnością i miłą formą spędzania czasu. Radość, jaką sprawia samodzielne ukształtowanie rośliny wedle własnego upodobania jest ogromna. Jednak czasem nawet najbardziej zapalony i doświadczony ogrodnik staje przed problemem, któremu sam nie umie sprostać. Trudnymi tematami mogą być na przykład formowanie bonzai, wycinka i przycinka drzew, a w szczególności wysokiego drzewa lub krzewu, formowanie drzew, które sprawi, że drzewo nabierze pożądanej formy.

Wycinka drzew Kraków

W naszej działalności stosujemy metodę zarówno alpinistyczną, jak i wysięgnikową – jeżeli oczywiście pozwalają na to warunki. Jeśli macie Państwo problem ze zbyt rozrośniętymi drzewami, które wymagają natychmiastowego przycięcia to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą natychmiastowej pomocy i sprawią, że ogród zyska niesamowite walory estetyczne.

Alpinistyczna wycinka drzew Kraków

Usługi pielęgnacji roślin, a także wycinkę drzew, formowanie drzew i krzewów świadczymy na terenie Krakowa i okolicznych gmin (Mogilany, Wieliczka, Bochnia, Niepołomice, Gaj, Libertów, Skawina).

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i profesjonalnego podejścia.