Wiąz Camperdownii szczepiony

Wiąz Camperdownii

Cena od 400 zł
Wysokość 250 cm oraz 300 cm
Grubośc pnia 12-14 cm

Opis

Sprzedam drzewo Wiąza szczepionego na wysokości 3 metrów , grubość pnia 12-14, bardzo ładna duża korona. Posiadamy transport.
Drzewo o parasolowatej koronie z silnie zwisającymi często aż do ziemi gałęziami. Ozdobne z malowniczego pokroju i dużych szorstkich liści. Liście duże, o długości do 15 cm, eliptyczne, dosyć grube i sztywne, zielone, niesymetryczne u nasady, gęsto osadzone na pędach. Jesienią, przed opadnięciem, przebarwiają się na żółto , Wysokość jest uzależniona od wysokości szczepienia, rozrasta się natomiast korona, która u starych egzemplarzy może osiągać średnicę 10 metrów
Zaleca sie sadzenie na glebach dostatecznie wilgotnych o odczynie od obojętnego do zasadowego ,
Wymaga stanowiska słonecznego , dobrze znosi zanieczyszczenie powietrza . . Są w pełni odporne na warunki klimatyczne Polski.

Sadzenie

Bryłę korzeniową umieścić w dołku dwukrotnie od niej większym , uzupełnić ziemią i ugnieść. Zrobić misę zbierającą wodę mocno podlać. Glebę wokół ściółkować korą warstwową od 5-10 cm. Zaleca się stosowanie podpór.

Galeria

Uwagi

Sprzedajemy drzewa duże, które wysyłamy tylko i wyłącznie naszym transportem. W promieniu 15 km bezpłatnie, powyżej cena do uzgodnienia

Zamówienia

Telefonicznie: 605-180-482
Mailowo: biurogarden@poczta.fm