Skalniaki i granitowe obrzeża

Zachwalające nasze usługi ogrodnicze mówimy, iż wykonujemy je kompleksowo. Oznacza to, że możecie nam zlecić każdą pracę w ogrodzie, a my zrealizujemy ją zgodnie z wizją Inwestora. Bez względu na to, czy będzie to przycinanie, brukarstwo, a nawet układanie trawy z rolki lub jej sianie, wykonamy swoje prace przykładając dużo uwagi do estetyki naszych prac.
Na zlecenie klienta zajęliśmy się budową skalniaków oraz obstawieniem granitowych obrzeży. Skalniaki to popularne dekoracyjne elementy ogrodu, które lata swojej świetności i bytności w naszych ogrodach mają już za sobą. Piszemy to z przykrością, ponieważ aranżacje z kamieniem w roli głównej, a przynajmniej w roli nie mniej ważnej od roślin, prawidłowo i z odpowiednim zmysłem estetycznym wykonane, potrafią pięknie wyeksponować rośliny w ogrodzie.
Dzięki temu, że mamy dostęp do kamienia ogrodowego, możemy zaoferować możliwość wykonania skalniaka z dowolnego rodzaju kamienia. Prawdziwym wyzwaniem jest takie skomponowanie całej przestrzeni oraz dobór odpowiednich roślin, a przede wszystkim rodzaju kamienia, aby skalniak wpasowywał się naturalnie w otaczający go ogród. Wszak skalniaki to odwzorowania naturalnych formacji w skali mikro, właśnie w naszych ogrodach. Warto pamiętać o dwóch kwestiach. Po pierwsze skalniak jako element dekoracyjny będzie przyciągał uwagę, więc dobrze go ładnie wkomponować w ogród, ale i wybrać dla niego odpowiednią lokalizację. Wszystko po to, aby mógł być oglądany i podziwiany. Druga kwestia to jego kształt. W naturze rzadko występują elementy o regularnych formach. Podobnie jest w przypadku skalniaków. Idealnie okrągłe lub prostokątne nie będą wyglądały naturalnie.

Szukasz firmy ogrodniczej wykonującej skalniaki oraz granitowe obrzeża?
📞 728-466-270
KONTAKT